• Yazıtipi boyutunu arttır
  • Varsayılan yazıtipi boyutu
  • Yazıtipi boyutunu azaltır
Basında Biz

13. Geleneksel Yardım Kampanyasının İnternette Yer Alan Haberleri

e-Posta Yazdır PDF
basindabalikesir

13. Geleneksel Yardım Kampanyasının İnternette Yer Alan Haberleri

Bu sene 13.sünü Balıkesir'in Balya ilçesinde bulunan Şamile Altıntaş İlkokulu'na gerçekleştirerek yaklaşık 2000 kitaplık bir çocuk kütüphanesi ve 20 bilgisayarlık bilişim sınıfı kurduğumuz yardım kampanyamız internette bulunan bazı haber sitelerinde yer aldı.

Kampanyamızın haberinin yapıldığı internet sitelerinin adresleri :


Son Güncelleme: Perşembe, 06 Haziran 2013 20:43
 

Yalnızlaştırma Politikası

e-Posta Yazdır PDF
yalnizlastirmapolitikasi Yalnızlaştırma Politikası

ODTÜ Atatürkçü Düşünce Topluluğu'nun "Türkiye'de Demokrasi" söyleşisinin konukları Balbay'ın eşi Gülşah BALBAY, gazeteci - yazar Altan ÖYMEN ve ODTÜ ADT 2011 mezunu Bahar YALÇIN oldu.

Cumhuriyet

Son Güncelleme: Cuma, 08 Şubat 2013 22:01
 
17717 ODTÜ'lülerden İlkokula Yardım Kampanyası

ORTADOĞU Teknik Üniversitesi Atatürkçü Düşünce Topluluğu öğrencileri, ilkokullara yardım kampanyasının 11.'sini Afyonkarahisar'ın Konarı İlköğretim Okulu'na yaptı.

Sözcü

 
25466 ODTÜ'den Van'a Yardım Eli

ODTÜ Atatürkçü Düşünce Topluluğu'nun köy okullarına desteği sürüyor. Geleneksel hale gelen kampanyalardan 12.'si bu yıl Van'ın Bahçesaray İlçesi'ndeki Atatürk İlköğretim Okulu'na düzenlendi.

Hürriyet Ankara

 
22159 ODTÜ'den Bahçesaray'a Uzanan Yardım Eli

ODTÜ Atatürkçü Düşünce Topluluğu, bu yılki yardım kampanyası için Bahçesaray'daki Atatürk İlköğretim Okulu'nu seçti. Toplanan yardımlar Mayıs'ta yerine ulaştırılacak.

Milliyet Ankara

 
26423 ODTÜ ADT'nin Konuğu Gülşah Balbay

ODTÜ Atatürkçü Düşünce Topluluğu (ADT), OdaTV, Ergenekon ve Balyoz davalarını masaya yatıracak.

Cumhuriyet Ankara

 
11511 ODTÜ ADT'den, Hataylı Öğrencilere Kitap

ODTÜ Atatürkçü Düşünce Topluluğu’nun (ADT), Türkiye’nin geri kalmış bölgelerinde fırsat eşitliği sağlamak amacıyla her yıl geleneksel olarak düzenlediği yardım kampanyasının bu yılki durağı Hatay Hassa Buhara İlköğretim Okulu oldu.

Cumhuriyet Ankara

 
17949 ODTÜ ADT'den Kütüphane

Ortadoğu Teknik Üniversitesi'nin (ODTÜ) Atatürkçü Düşünce Topluluğu (ADT) üyeleri, bu yıl 11.’sini gerçekleştirdikleri yardım kampanyası kapsamında Afyon’un Isçehisar İlçesi'ndeki Konarı ilköğretim Okulu’na kitap, araç-gereç ve kırtasiye yardımı yaptı. Topluluk okula bir kütüphane ve teknoloji sınıfı da kurdu.

Cumhuriyet Ankara

 
1671 ODTÜ ADT'den Yabancı Sözcüklere Türkçe Karşılıklar

ODTÜ Atatürkçü Düşünce Topluluğu (ADT) tarafından Dil Bayramı dolayısıyla hazırlanan "Düşün'ce" adlı rehberde, bazı yabancı kelimeler için Türkçe karşılıklar sunuluyor.

Yeni Mesaj

 
6536 ODTÜ ADT'den Kitap Yardımı

Atatürkçü Düşünce Topluluğu öğrencileri, geleneksel olarak her yıl gerçekleştirdikleri yardım kampanyasının 9.'sunu, Hakkari'nin Şemdinli İlçesi'nin Konur Dereyanı İlköğretim Okulu için düzenliyor. Bilkent Üniversitesi, Başkent Üniversitesi ve Çankaya Üniversitesi ADT öğrencileri de bu kampanyada ODTÜ'ye destek oluyor.

Cumhuriyet Ankara

 
8951 ODTÜ ADT'den 21. Yıl Etkinliği

ODTÜ Atatürkçü Düşünce Topluluğu, 21. kuruluş yıldönümü dolayısıyla 4-5 Aralık’ta “Ulus Devleti Yeniden Düşünmek” başlıklı bir etkinlik düzenleyecek.

Sabah Ankara

 
8835 Atatürkçüler ODTÜ’ye Akacak

ODTÜ Atatürkçü Düşünce Topluluğu tarafından 4-5 Aralık'ta düzenlenecek bir etkinlikte farklı üniversitelerden gelecek Atatürkçü Düşünce Topluluktan ve Kulüplerinin ulus-devlet kavramıyla ilgili sunumlarına yer verilecek. Tüm toplulukların karşılıklı görüş alışverişinde bulunacakları paneller düzenlenecek.

Haber Türk Ankara

 
8857 Atatürkçü Düşünce Ankara'da Buluşuyor

ODTÜ Atatürkçü Düşünce Topluluğu tarafından 4-5 Aralık’ta düzenlenecek bir etkinlikte farklı üniversitelerden gelecek Atatürkçü Düşünce Toplulukları ve Kulüplerinin ulus-devlet kavramıyla ilgili sunumlarına yer verilecek.

Hürriyet Ankara

 


yazarlar

ozgenacar27 Mart 2015
Özgen Acar
'YOLSUZLUK ALGISI!'


Cumhuriyet

1

yazar146 26 Mart 2015 
Özgür Mumcu
DAİMİ DİKTATÖR


Cumhuriyet

2

ezgi basaran 200x20025 Mart 2015 
Ezgi Başaran
ARINÇ-GÖKÇEK KAVGASININ GİZLEDİĞİ ASIL NOKTA

Radikal

3

butunyazilar


Genel

Toplantılar

Röportajlar

Kütüphane

Yitirdiklerimiz

Topluluk Odası

Seçtiğimiz Yazılar

Dergi

Atatürkçü Düşünce Topluluğu Kültür İşleri Müdürlüğü ODTÜ Ankara 06531 / Telefon: 0 312 210 60 11 / Faks: 0 312 210 79 50